Zusterverenigingen en Stichting Archeologie Krimpenerwaard (SAK)

Bezoek ook eens de sites van onze zusterverenigingen:

Lekkerkerk door de tijd
Historische Vereniging Oud Stolwijck
Historische Vereniging Ouderkerck Op d'IJssel 
Historische Kring Krimpen
Historische Vereniging Haastrecht
Historische Vereniging Gouderak
Historische Vereniging Bergambacht
Historische Vereniging Schoonhoven
Historische Vereniging Die Goude


Stichting Archeologie Krimpenerwaard (SAK)
Per 16 juli 2020 is er een nieuwe stichting in het leven geroepen, de Stichting Archeologie Krimpenerwaard (SAK), waarin nu de werkgroepen archeologie uit Ouderkerk aan den IJssel - Krimpen aan den IJssel – Krimpen aan de Lek – Lekkerkerk – Bergambacht zitting hebben.

Sinds 1 januari 2022 is de SAK gevestigd in d’ Oude Backery, Dorpsstraat 19, het oudste gebouw van Ouderkerk aan den IJssel. Dat pand bestaat uit 2 delen; in het ene deel zit de Historische Vereniging Ouderkerck op d’ IJssel, in het andere zit nu de SAK, wat de samenwerking zeker zal bevorderen.

Meer info: www.archeologie-krimpenerwaard.nl

Terug naar boven